אוספים מוצרים עבור תושבי עוטף עזה והדרום

חסדי נעמי התגייסה לסייע לתושבי הדרום ועוטף עזה עם מיזם איסוף וחלוקת מוצרים. אזרחים רבים בישראל ויהודים בחו"ל תורמים ומביאים מוצרים חדשים ואיכותיים לנקודות החלוקה של חסדי נעמי. ההיענות האדירה למיזם מרגשת ובזכותה נצליח לעזור למשפחות הרבות.

תרומה לתושבי עוטף עזה

נקודות החלוקה ברחבי הארץ של חסדי נעמי הפכו למוקדי איסוף מזון עבור תושבי עוטף עזה והדרום. מידי יום פוקדים את הנקודות השונות אזרחים רבים עם עשרות מוצרים שרכשו על מנת לתרום ולסייע. חסדי נעמי אוספת את המוצרים ודואגת לחלק אותם למשפחות הזקוקות בכך.

בין הרבים שהביאו מוצרים זכינו לתרומת מוצרים מיוחדת היישר מארצות הברית. פנתה אישה מארצות הברית, אמריקאית שנשואה לישראלי. בעלה נקרא למילואים בארץ בעקבות המצב הקשה. היא אספה כסף ממשפחתה וחבריה, רכשה ושלחה משלוח ענק של מוצרים רבים לישראל ולחסדי נעמי. ערכות לחיילים שישלחו הישר לבסיסים בדרום ובנוסף אספו 30 קרטונים גדולים שמלאים בטיטולים, מגבונים, משחקים, בגדי ילדים ונוער, הכל חדש ויגיע בתחילת שבוע הבא לישראל ולחלוקה של חסדי נעמי.

ההירתמות האדירה של אזרחי ישראל והיהודים בחו"ל מחממת את הלב. בזכות כל התמיכה נוכל לסייע למשפחות הרבות שנמצאות בקו החזית. תודה רבה!

 

 

 

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן