התנדבות לקבוצות

מחפשים התנדבות לקבוצה? הגעתם למקום הנכון!

בעמותת “חסדי נעמי” התנדבות בקבוצות מאורגנות וסיוע בפרויקטים השונים של העמותה.

התקשרו ל: 1-800-677-777 או 4945* או במייל: info@naomi.org.il

בחסדי נעמי אנחנו מאמינים בכוח ההתנדבות של הקבוצות וביכולת שלהן לשנות את המציאות. התנדבות לקבוצות היא יוזמה מרגשת שמביאה למקום אחד מגוון רחב של אנשים בעלי מטרה משותפת. 

התנדבות לקבוצות- יחד עושים שינוי

התנדבות לקבוצות זה הזדמנות מיוחדת להשתתף בתהליך של שיפור חברתי ואישי. בעשייה יחד עם חברים חדשים או ישנים, ניתן להרגיש האווירה החיובית של העשייה שמתפשטת בסביבת הפעילות.  

הקבוצות שמגיעות ליום התנדבות יכולות להיות מורכבות מגוון רחב מאוד של אנשים. החל ממשפחות שלמות שבחרו להתנדב יחד, קבוצות מאורגנות מהעבודה ועד לזרים שהתאגדו יחד על מנת להתנדב. 

ישנן משפחות שמגיעות לציין אירועים מיוחדים ביום התנדבות מספק ומגבש. יש משפחות שמציינות בת מצווה או בר מצווה ויש אלה שמגיעות לעילוי נשמת אדם קרוב. קבוצות חברים שהחליטו לעשות טוב עבור החברה. ארגונים וחברות שבוחרים לקחת את העובדים ליום מלא בעשייה וסיפוק עצמי מחוץ לכותלי החברה.

הפרויקטים של חסדי נעמי עבור קבוצות מתנדבים

בחסדי נעמי ישנם פרויקטים רבים המשתנים בהתאם לעונות השנה, לחגים ולמועדים של ישראל. פעילות התנדבות לקבוצות מותאמת לצורך של הפרויקט שקורה באותו הזמן. 

בקבוצות התנדבות, אנשים רבים מגיעים לעזור, ומשם עולה הצורך לשתף פעולה ולעבוד בצוות. תרומתם המשותפת מקנה את היכולת לארוז מהיר ויעיל, ומסייעת למנוע פספוסים במהלך האריזה של סלי המזון. חסדי נעמי מחולקת במהלך כל השנה סלי מזון לניצולי שואה, קשישים ומשפחות קשות יום. 

בעונת החורף חסדי נעמי מקיימת את פרויקט החורף שלה, חלוקה של מגוון מוצרי חימום. המתנדבים מכינים ערכות חורף המכילות ציוד מחמם שיעזור לציבור הרחב להתמודד עם ימי הקור.

בעת החגים, בעמותה מתאימים את רשימת מוצרי המזון של סלי המזון לפי החג הקרוב. ישנם עוד מגוון של פרויקטים שהעמותה יוזמת ומפעילה.

הפרויקטים של העמותה משתנים בכל תקופה, התנדבות לקבוצות היא דינמית ויכולה לקרות במספר פרויקטים שונים.

היכן ומתי ?

אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהפעילות החברתית המתרחשת בעמותת חסדי נעמי. בין אם אתם קבוצה משפחתית, חברי, שכנים או קולגות לעבודה, אין כללים – כל אחד יכול להשפיע ולשנות. 

התקשרו ל: 1-800-677-777 או 4945* או במייל: info@naomi.org.il

כמו כן ניתן למלא את הטופס המצורף ואנו נצור עמכם קשר בהקדם.


הקליקו על אפשרויות להתנדבות בסניפים השונים של חסדי נעמי:

להתנדבות בבת ים:

חסדי נעמי סניף בת ים
רחוב נפחא 2 פינת קוממיות

להתנדבות בתל אביב:

חסדי נעמי סניף תל אביב
רחוב תשרי 54

להתנדבות במרכז:

לאפשרויות נוספות להתנדב במרכז

הקליקו כאן:

ולכל אפשרויות ההתנדבות במסגרת פעילות חסדי נעמי

רוצים לראות מי מתנדב אצלינו ואיך נראית התנדבות בחסדי נעמי?

משובים מהשטח…

דילוג לתוכן