חודש של התנדבויות מספקות ומרגשות

המתנדבים של חודש יולי

התנדבות בירושלים

הפעילות ההתנדבותית בחסדי נעמי ריגשה מאוד בחודש האחרון, לכל תחנות החלוקה והאריזה הגיעו קבוצות אנשים לתת מזמנם החופשי למען הקהילה. הסיפורים המרגשים שהובילו את הקבוצות לימי התנדבות, הרצון לסייע לזולת כל אלה מאחדים בין עשרות המתנדבים שביקרו בחסדי נעמי. במהלך החודש שחלף, נכנסו לחסדי נעמי קבוצות מתנדבים מגוונות, השמות לעצמן מטרה אחת והיא לעזור ולסייע לאחרים. בסניפי החלוקה המרכזיים של העמותה, ירושלים, תל אביב ובת ים נרשמו ימי התנדבות מספקים ומלאים בעשיה.

בין קבוצות המתנדבים הגיעו מתנדבים מחברות גדולות במשק: מרשות הפטנטים בירושלים, מחברת כלל ביטוח, מחברת אינטל, מהלשכה לסטטיסטיקה ועוד שסייעו וארזו סלי מזון לניצולי שואה, קשישים ומשפחות נזקקות.

היו גם קבוצות של תנועת נוער "אריאל" שהגיעו ליום התנדבות.

מתנדבות תנועת נוער אריאל

בסניפים השונים נשמעו גם שפות רבות, הגיעו להתנדבות בני נוער מהקצה השני של העולם, מברזיל, מאורוגוואי וממונטריאול הם הגיעו לארץ בתוכניות שונות ומיוחדת לחיזוק החיבור עם ישראל והיהדות. כחלק מפעילותם הם הגיעו גם ליום התנדבות מרגש וממלא בסיפוק עצמי.

היו גם משפחות שהגיעו להתנדב מתוך הרצון להמשיך את מורשת בני משפחתם, לתת לחלשים ולסייע לחברה. משפחת יזידי הגיעה ליום התנדבות לעילוי נשמת ביתם שנפטרה מהמחלה.

 50 אנשים מבני משפחת בינדיגר הגיעו להמשיך את מורשת סבתם האהובה. הם באו ביום הזיכרון שלה לפעילות התנדבות מרגשת מאוד.

 גם משפחת שפירא הגיעה ליום התנדבות שמח במיוחד, פעילות התנדבותית בסימן בר המצווה של הילד. בני המשפחה ארזו יחד סלי מזון עם מדוון רחב של מוצרים. אין ספק שהיה שמח וכיף לראות את העשייה.

גם חיילות לקחו חלק בפעילות ההתנדבותית. ליום התנדבות בתל אביב הגיעו קבוצה של צוערים בקורס מודיעין ליום התנדבות.

עוד התנדבות מרגשת ומיוחדת מאוד הייתה בירושלים, חתן הגיע רגע לפני החתונה יחד עם חבריו לארוז ארגזי מזון ביום החתונה.

 

עמותת חסדי נעמי מאחלת להמשך פעילות ההתנדבותית המרגשת. העמותה מודה לכל המתנדבים והמתנדבות על רוח הנתינה שהם מביאים איתם. כמו כן, קוראים לכל הרוצים להתנדב להצטרף ולקחת חלק בפעילות המרגשת והחשובה של חסדי נעמי במחסני האריזה וסניפי החלוקה: תל אביב, בת ים וירושלים. עזרתכם חשובה.

להשארת פרטים והרשמה להתנדבות לחצו כאן 

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן