התגייסות מיוחדת בבני ברק למיזם אוטובוס החסד

אלפי משלוחי מנות נתרמו על ידי תושבי העיר לנזקקים וחולים.

גם השנה, בפעם השלישית ברציפות, יצא לדרך 'אוטובוס החסד' בשיתוף חברת 'דן' וארגון חסדי נעמי לרחובות העיר באמצעות אוטובוס מקושט ומאובזר, עמוס במתנדבים מחופשים שגייסו אלפי משלוחי מנות לנזקקים וחולים.

לצורך העניין, נהפך האוטובוס לניידת גיוס מוצרים ונסע ברחובות בני ברק כשהוא קורא לתושבים באמצעות תשדיר מוזיקלי לתרום מוצרי מזון לנזקקים וחולים. מתנדבי הארגון שהתלוו לניידת כשהם מחופשים לדמויות משעשעות, קיבלו את ילדי העיר בשמחה ובריקודים והעניקו לתורמים שי אישי.

מארגון "חסדי נעמי" נמסר, כי המבצע זכה להצלחה רבה ובמהלך ימי האיסוף התקבלו עשרות אלפי מוצרי מזון שנאספו, נארזו והועברו ישירות לנזקקים וחולים.

מנכ"ל חברת 'דן', שמואל רפאלי, הביע את התלהבותו מהצלחת המיזם ואמר: "זוהי הפעם השלישית שאנו זוכים לשלב חסד ועשייה ולתרום משלנו למען הציבור. בתור חברת תחבורה הפועלת רבות במגזר החרדי, אנו מוצאים בפרויקט זה- הזדמנות מצוינת להתחבר לתושבים, לאפשר להם ליהנות מחוויה פורימית חגיגית ובמקביל ליטול חלק נכבד בעידוד התרומה לקהילה".

יו"ר חסדי נעמי, הרב יוסף שהצטרף אף הוא לפעילות המיוחדת, שבח וברך את חברת "דן" על היוזמה הברוכה ואמר, כי צעד משותף זה – מראה לנו את עוצמתו של שיתוף הפעולה בין ארגוני החסד לחברות השונות והינו מחזק ומעודד את כולנו להמשיך בפעילות ענפה לרווחתם של אלפי האנשים הזקוקים לכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נהניתם?! שתפו...

WhatsApp
Facebook
Email
Twitter
LinkedIn
Print
מתחילים את השנה עם תיקמלא
הסעות חינם לקשישים וניצולי שואה
כריך לכל תלמיד
גיוס חירום לחלוקת חבילות מזון לניצולי שואה וקשישים נזקקים
דילוג לתוכן